Вступ без ЗНО

Згідно угоди про співпрацю від 21.08.2014 між ПВНЗ «Європейський університет» (м. Київ, Україна) та Вищою школою бізнесу в Домброва-Гурніча (Польща) передбачається здійснення процесу паралельного навчання з використанням телекомунікаційних технологій та елементів дистанційного навчання за напрямами:
1. Економіка
2. Менеджмент
3. Комп’ютерні науки

На дану програму за однакових умов приймаються студенти, які пройшли чи не пройшли ЗНО.

Бажаючі, що хочуть отримати, паралельно з українським дипломом, диплом Європейського союзу в Вищій школі бізнесу в Домброва-Гурніча повинні надати наступні документи :
1) атестат про повну загальну середню освіту
2) додаток до атестату про загальну середню освіту
3) свідоцтво про народження
4) медична довідка про стан здоров`я

Вищезазначені документи повинні бути перекладені на польську мову в бюро перекладів та нотаріально завіреними.
Протягом року, студенти мають відвідати Польщу для прослуховування лекцій та майстер-класів. Окрім того, польська сторона, після реєстрації абітурієнтів, надає послугу безкоштовного он-лайн навчання польській мові.
Подальше навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» відбувається в такому ж режимі, як і в головному вузі.
Таким чином, здобуття українського освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» відбувається 4 роки, а польського-3 роки,але за рахунок того,що студенти вступають в лютому до польського ВНЗ,вони закінчують обидва бакалаврати одночасно.

Механізм організації процесу навчання:
1. Серпень-вересень 2015 р.- організаційний момент: подача та обробка документів для вступу до польського ВНЗ.
2. Вересень 2015р.-лютий 2016 р.- мовна підготовка та прослуховування спеціальних предметів з фаху на базі Польського центру в ПВНЗ «Європейський університет».
3. Лютий 2016р.- зарахування студентів на І курс в Академію бізнесу в м. Домброва-Гурніча
4. Травень 2016 р.- відвідування студентами Академії бізнесу в м.Домброва-Гурніча з метою прослуховування лекцій,майстер-класів тощо.
5. З червня 2016р. по лютий 2017 р.-2 семестр навчання в польському ВНЗ та прослуховування лекцій на базі Польського центру в ПВНЗ «Європейський університет».

Згідно угоди про співпрацю від 21.08.2014 між ПВНЗ «Європейський університет» (м. Київ, Україна) та Вищою школою бізнесу в Домброва-Гурніча (Польща) передбачається здійснення процесу паралельного навчання з використанням телекомунікаційних технологій та елементів дистанційного навчання за напрямами:
1. Економіка
2. Менеджмент
3. Комп’ютерні науки
На дану програму за однакових умов приймаються студенти, які пройшли чи не пройшли ЗНО.

По закінченню І курсу польська сторона видає академічні довідки для навчання на ІІ курсі в ПВНЗ «Європейський університет» з подальшим продовженням паралельного навчання в обох ВНЗ

Цінова політика:
1 рік навчання коштує 300 € ,які студент повинен сплатити за навчання в польському ВНЗ,а також вартість навчання на відповідних спеціальностях в конкретній філії за рік.

Звертаємо Вашу увагу на те,що Ви протягом першого року навчання не є студентами ПВНЗ «Європейський університет»,а лише зможуть поновитися на 2 курс,після того, як їм видадуть польську академічну довідку.

За довідками звертайтесь:

ПВНЗ «Європейський університет»
м. Умань, вул.Шевченка, 15а
тел. 0474459018