Європейський університет вітає усіх причетних з Днем Знань!

Слава Україні та Слава ЗСУ за те, що вчителі та діти сьогодні прийшли до навчальних закладів починати новий учбовий рік, за те, що лунає славень України, що яскравіють святкові вишиванки, що ми маємо багато планів, надій, мрій та наполегливості їх втілювати!

Шановні колеги, вітаємо всіх з офіційним стартом нового навчального року. Рік – це багато. Згадайте минуле перше вересня 2022 року і подивіться ті результати, які ми маємо нині.

Укріплений колектив, гарний контингент студентів, вдосконалені умови праці та навчання, нові можливості для наукової та навчальної роботи, відновлена очна форма навчання, ЄУ ввійшов до ТОП-100 університетів країни, високий статус довіри до університету з боку військових, творчі можливості для розвитку персоналу і здобувачів. Це і багато чого іншого, – результат внеску кожного з вас у загальну справу.

Розпочинаючи новий навчальний рік, гадаємо, ми забезпечимо сталий розвиток університету за всіма напрямами. Кожна ініціатива вітається… кожна ідея знайде форму реалізації та інкорпорації в загальну інфраструктуру університету. Головне – бажання, активність і віра в свої сили.

Не забудьте сьогодні привітати одне одного зі студентами. Не забудьте сьогодні підсумувати ваші попередні досягнення та сформувати ідеї на цей навчальний рік.

Життя – це прогрес, це розвиток, це рух. Продовжуємо жити, творити.. і перемога не забариться.

Зі святом усіх нас!