13 листопада 2023 року на базі Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет» було організовано роботу круглого столу «Трансформація лідерських якостей підприємця в умовах сьогодення».

До заходу долучилися студенти 1, 2 та 3 курсів філії, науково-педагогічні працівники та аспіранти.
Роботу круглого столу розпочала директорка філії Інна Космідайло, привітала всіх учасників та наголосила на важливості тематики особливо у сучасних складних умовах розвитку нашої країни.
Доцент кафедри “Менеджменту, фінансів та інформаційних технологій” Віталій Стойка зазначив, що лідерські якості сучасного підприємця виступають основою для успішного розвитку країни та формування платоспроможного попиту населення.
Серед запрошених спікерів був успішний підприємець, волонтер Роман Гурочкіна, який зазначив, що трансформація лідерських якостей підприємців відбувається постійно, враховуючи умови, в яких вони знаходяться. Війна в країні суттєво вплинула на трансформацію пріоритетів багатьох лідерів-підприємців. Це проявилося у їх згуртованості в межах волонтерської діяльності, переорієнтацію зусиль та фінансових потоків на підтримку ЗСУ тощо.
У процесі роботи студенти ставили цікаві запитання та висловлювали власні думки в межах тематики.
По завершенню організатори вручили учасникам сертифікати та подякували за активну участь у круглому столі.