Надсилаємо щирі вітання з Міжнародним днем студента!

Студенти – найцінніший потенціал нашої держави, впевнене майбутнє України, наша юна інтелектуальна еліта, коло креативних однодумців, що генерують нову дійсність, моделюють сучасні ідеї та освітні тренди. Навчайтеся, досліджуйте, отримуйте знання та формуйте власний критичний світогляд. Мрійте, ніколи не втрачайте віру у себе, свої прагнення. Ми переконані, що Ваші знання і талант, активна громадська позиція, потужна енергія, глобальність мислення й інноваційність стануть вагомим внеском та гарантією добробуту нашої міцної родини Європейського університету. Адже саме Ви є тією візією європейських цінностей, які ми вбачаємо в кожному та кожній з Вас. Гордо несіть звання студента Європейського університету і своїми успіхами примножуйте багаторічну славу нашого закладу!
Бажаємо, щоб студентські роки були  одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники поставали надійною опорою на життєвому шляху!
Нехай романтика студентства залишить яскраві спогади на все життя. Директор та адміністрація Уманської філії ПВНЗ “Європейський університет”