Адміністрація, викладачі та студенти Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет» спільно з фахівцями Центру первинної медико-санітарної допомоги…

У заході взяли участь директор Уманської філії, сестри медичні загальної практики сімейної медицини, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти.

Тренінг розпочався з вітального слова директора Уманської філії к.е.н. доцента Інни Космідайло, яка зазначила, що тематика тренінгу має надзвичайно важливе значення у сучасних умовах сьогодення.

Сестри медичні загальної практики сімейної медицини Надія Бойчук та Жанна Лісачова досить детально розповіли про особливості надання домедичної допомоги. Зокрема, як використовувати турнікет у різних випадках, як діяти, коли немає турнікету чи джгута під руками та надали багато інших надважливих рекомендацій.
Під час тренінгу було візуалізовано всі методи та інструменти на конкретних прикладах. Учасники тренінгу мали змогу подивитися техніку та спробувати власноруч надати домедичну допомогу постраждалому.

Учасники отримали багато
цікавої та цінної інформації і безцінні знання у частині надання домедичної допомоги.