За ініціативи студентів та підтримки керівництва Уманської філії ПВНЗ “Європейський університет” здобувачі вищої освіти і науково-педагогічні працівники отримали чудову можливість відвідати краєзнавчий музей у місті Умань.

Музей розташований у прекрасній історичній будівлі та запрошує гостей у подорож в минуле. Фондова збірка Уманського краєзнавчого музею нараховує близько 50 тисяч експонатів. Серед них — унікальні археологічна та нумізматична колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи. Основні напрямки діяльності музею полягають у збиранні, науковому вивченні і всебічному освітньо-виховному використанні музейних предметів.

Ознайомлення із експонатами краєзнавчого музею – прекрасна можливість для студентів поповнити свої знання про історію та культуру Уманщини.

Під час екскурсії здобувачі вищої освіти розглянули різноманітні експонати, які характеризують історію нашого регіону, його культуру та традиції.

Захоплююча  та пізнавальна подорож, надихнула відвідувачів на подальше вивчення та збереження нашої культурної спадщини.

По завершенні заходу, учасники поділилися своїми враженнями та висловили думки, що такого роду заходи є не лише пізнавальними, але й сприяють зміцненню студентського колективу.