22 квітня 2024 року оргкомітетом Уманської філії ПВНЗ “Європейський університет” проведено успішний вебінар у змішаному форматі “Антимонопольний  комітет України та його роль у формуванні та реалізації конкурентної політики”.

Захід присвячений актуальним питанням формування конкурентного середовища з мінімізацією монопольного впливу в економічній системі України.
🔏На вебінарі обговорювалися такі ключові питання:
📌особливості конкуренції та її вплив на ринок.
📌 значення Антимонопольного комітету у регулюванні конкуренції.
📌провадження справ та розгляд порушень антимонопольного законодавства суб’єктами господарювання.
Серед запрошених Максим КОБИЛЯНСЬКИЙ, заступник начальника відділу експертизи рішень юридичного департаменту Антимонопольного комітету України.
У заході взяли участь також науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти рівнів вищої освіти: бакалаври, магістри, PhD.
Захід відкрила Інна КОСМІДАЙЛО, директорка Уманської філії ПВНЗ “Європейський університет”, привітала всіх учасників і побажала продуктивної роботи.
Спікер розкрив основні аспекти діяльності Антимонопольного комітету України, наводив приклади діяльності конкретних монополій та відповідав на запитання учасників.
🎓📚Учасники заходу отримали цінні інсайти щодо важливості конкурентної політики для стабільного розвитку економіки та ролі Антимонопольного комітету у цьому процесі.

🗞✍️По завершенню вебінару організатори подякували всім учасникам за активну участь і цікаві дискусії. Запрошені та учасники вислови побажання й надалі приймати участь в заходах, що сприяють розширенню знань при здобутті освітніх компонент.