Уманська філія ПВНЗ “Європейський університет” надсилає щирі вітання з нагоди яскравого та самобутнього свята Дня вишиванки!

День вишиванки 2024 року проходить за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів. Викладачі та студенти відвідали Уманський краєзнавчий музей один з найстаріших музеїв Черкащини, саме в цьому музеї знаходиться найбільше зібрання матеріалів, предметів і матеріалів з історичного розвитку, культури, економіки, персоналій міста і Уманщини. Працівники музею створили для студентів пізнавальну атмосферу надавши інформацію про історію відзначення Дня вишиванки в Україні та безліч неймовірних історій про наш народний одяг. Вишиту українську сорочку часто називають генетичним кодом нації. Мабуть, кожному, хто відчуває себе українцем і одягає вишиванку, особливо якщо вона передається в родині з покоління в покоління, знайоме майже містичне відчуття долучення до чогось святого, духовного й чистого, а головне — рідного. Адже у вишивку, створену руками матері, бабусі чи прабабусі, неминуче вкладено найсвітліші емоції — любов, піклування та побажання добра.

Святкування Дня вишиванки насправді дуже важливе, бо воно є свідченням поступового повернення українців до своїх джерел, а також підвищення нашої національної свідомості та самооцінки💙💛