ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ «РОЛЬ НАУКОВИХ ІДЕНТИФІКАТОРІВ У ДОСЛІДНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

31 травня 2024 року колективом Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет» успішно проведено вебінар на тему «Роль наукових ідентифікаторів у дослідницькій діяльності». Захід розпочався о 09:00 та зібрав науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти рівня PhD.
Інна Космідайло, директорка Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет» розпочала роботу вебінару вітальним словом та ацентувала учасників увагу на тому, що у сучасному світі науки наукові ідентифікатори відіграють ключову роль у діяльності дослідників. Вони допомагають забезпечити точну ідентифікацію наукових праць та їхніх авторів, сприяють зростанню видимості досліджень та спрощують процес відстеження цитувань.


Віталій Стойка, завідувач кафедри менеджменту, фінансів та інформаційних технологій детально розглянув важливі питання, що стосуються використання наукових ідентифікаторів, зокрема таких як: ORCID (Open Researcher and Contributor ID); DOI (Digital Object Identifier); Researcher ID і Scopus Author ID.


Вебінар пройшов у форматі інтерактивного обговорення, де учасники мали змогу ставити запитання та отримувати відповіді від спікерів. Всі присутні високо оцінили корисність отриманої інформації та зазначили, що такі заходи сприяють підвищенню обізнаності про важливість використання наукових ідентифікаторів у дослідницькій діяльності.


Організатори вебінару висловили вдячність всім учасникам за активну участь та зацікавленість у темі заходу.