ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА РОЗРОБКА СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ»

04 червня 2024 року оргкомітетом Уманської філії ПВНЗ «Європейський Університет» організовано проведення гостьової лекції на тему: «Розвиток соціального підприємництва та розробка соціальних проектів». Активну участь у роботі заходу взяли здобувачі освіти РВО Бакалавр, Магістр, PhD та науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, фінансів та інформаційних технологій Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет» й кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету.

Захід розпочався з вітального слова директорки Уманської філії Інни Космідайло, яка відзначила актуальність теми гостьової лекції в цілому і для України зокрема. Пояснила основні ідеї та принципи соціального підприємництва та його відмінності від традиційного бізнесу.

Основним спікером на гостьовій лекції був Петро Курмаєв, доктор економічних наук, професор Академії прикладних наук у м. Познань (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych). Під час доповіді було зроблено акцент на значенні соціального підприємництва у вирішенні соціальних проблем, створенні робочих місць та сприянні сталому розвитку. Обговорено різні джерела фінансування соціальних підприємств, включаючи гранти, кредити та інвестиції від соціально орієнтованих інвесторів. Також, у заході, серед запрошених доповідачів, доцільно відзначити Пауліну Колісніченко, докторку економічних наук, проректорку з міжнародного співробітництва Академії прикладних наук у м. Познань (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych), яка звернула увагу на перешкоди, з якими стикаються соціальні підприємці, можливості для їх подолання та перспективи розвитку в умовах сучасних економічних та соціальних викликів.

Учасники високо оцінили організацію гостьової лекції, корисність представленої інформації та професіоналізм спікерів.