Запрошуємо на навчання


- на перший курс для здобуття ступеня «Бакалавр» за денною та заочною формами за спеціальностями фінанси, банківська справа та страхування; економіка; менеджмент; комп’ютерні науки та інформаційні технології; інженерія програмного забезпечення

- на перший курс для здобуття освітнього рівня «спеціаліст» за денною та заочною формами за спеціальностями: менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності);. програмне забезпечення систем, фінанси і кредит.
Студенти старших курсів можуть змінити спеціальність або поновитись у складі студентів Європейського університету після завершення семестру (в період канікул) на підставі академічної довідки.

Докладніше
Правила прийому

30 січня 2016 | Переглядів: 1286

Оголошення

До уваги абітурієнтів! Дні відкритих дверей відбуваються в останню п’ятницю кожного місяця!
(правила прийому до Європейського університету).
До уваги студентів всіх форм навчання! Не забудьте розрахуватися за навчання. Реквізити для оплати навчання
До уваги менеджерів академічних груп! Засідання студентської Ради Уманської філії відбувається щосереди об 11:50 в аудиторії 10.

30 січня 2016 | Переглядів: 1648

Експертні висновки

Експертні висновки акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» галузі знань 0305 Економіка і підприємництво в Уманській філії Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет»
Завантажити висновки

16 червня 2016 | Переглядів: 5919